http://www.mojetorty.e-biznes.org/
Tort na pierwszą komunię

Jak powinny wyglądać torty komunijne?
Tort komunijny z pewnością będzie ozdobą każdego stołu. Pięknie przystrojony stanie na honorowym miejscu, a goście nie będą mogli oprzeć się pokusie jego skosztowania. Zastanawiasz się jak powinien wyglądać taki komunijny tort? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek i rad jak powinien wyglądać tort komunijny.
Tort na Pierwsza Komunię zdecydowanie powinien odróżniać się od innych tortów. Jest on nie tylko pysznym smakołykiem, na który czekają dzieci i dorośli, ale posiada znaczącą symbolikę. Podkreśla on ważność uroczystości, a umieszczone na nim symbole - jej znaczenie.
Najlepiej, by cały tort był biały, a dodatki w delikatnych pastelowych odcieniach.
Zastanawiasz się jakie dodatki wybrać?
Mogą to być różyczki, listki, aniołki, koraliki, hostie czy nawet winogrona z cukru. Najlepsze na Pierwsza Komunię będą kielichy z hostią.
Książka
"I Komunia Święta", a jeśli dopiszesz imię dziecka, poczuje się ono w tym dniu wyjątkowo.
Kształt tortu ustalisz sama, jeśli masz wielu gości zamów tort piętrowy, jeśli przewidujesz skromniejsze przyjęcie doskonałym rozwiązaniem jest tort w kształcie otwartej księgi z odpowiednią sentencją. Sama decydujesz także o smaku i dekoracji.Z racji tego że masa cukrowa jest słodka polecam z bitej śmietany a tylko dodatki z cukru.
Przykładowe Torty.

Tort Komunijny DawidaKomunia ŚwKomunia ŚwKomunia Św
Komunia ŚwKomunia ŚwKomunia ŚwKomunia Św
Komunia ŚwKomunia ŚwKomunia ŚwPiętrowy z muffinami
Tort KomunijnyTort Książka KomunijnaTort Komunijny piętrowyKsiążka Komunijna-brak literki A- został naprawiony w ostatniej chwili.
Książka KomunijnaKomunijnykomunijny piętrowytort z hostią
tort komunijny kielich i hostiakomuniaKomunia Św.Maikomunia św
KomuniaŚwAniołek Komunia śwkomuniaTort Komunijny
Tort Komunijny